Bu Çinli üreticiye yakışmadı, sadece 20W şarj, sanki Apple

Motorola‘nın E serisi akıllı telefonları, uygun fiyatlı ve giriş seviyesi cihazlar olarak biliniyor. Son gelen bilgilere göre serinin yeni üyesi Moto E14, adını resmi olarak aldı. Bu isim, Birleşik Arap Emirlikleri’nin TDRA listesinde doğrulandı ve cihazın bu ülkede piyasaya sürüleceği bilgisi de bu listeleme ile kesinleşti.

Ayrıca, TUV Rheinland sertifikasyon sitesinde XT-2421-14 model numarasıyla görülen Moto E14‘ün, 4,850mAh kapasiteli bir pil ile destekleneceği ve Motorola’nın bu kapasiteyi 5,000mAh olarak tanıtabileceği belirtiliyor. Cihazın 10W, 15W ve 20W’lık şarj adaptörleriyle test edildiği ve 20W hızlı şarj desteğine sahip olacağı ifade ediliyor.

Bu Çinli üreticiye yakışmadı, sadece 20W şarj, sanki Apple

Geçen yıl piyasaya sürülen Moto E13 modeli, 6.5 inçlik HD ekranı, 13MP arka kamerası ve 5MP ön kamerası ile dikkat çekmişti. Unisoc T616 yonga setiyle güçlendirilen telefon, 2GB, 4GB ve 8GB RAM seçenekleriyle ve 64GB ile 128GB depolama alanı seçenekleriyle sunulmuştu. Cihaz, 5,000mAh kapasiteli pil ile destekleniyor ve Android 13 Go işletim sistemiyle kutudan çıkıyor.

Moto E14 hakkında şu an için fazla detay bulunmamakla birlikte, yakın gelecekte daha fazla sertifika alması bekleniyor ve bu sertifikalar cihaz hakkında daha fazla bilgi verebilir. Ancak şimdilik cihazın pil kapasitesi ve şarj desteği gibi temel özellikleri dışında ekstra bir bilgiye ulaşılamamış durumda. Moto E14’ün, önceki modeller gibi uygun fiyatlı ve yüksek kullanılabilirlik sunan bir giriş seviyesi telefon olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yeni modelin piyasaya sürülmesiyle Motorola’nın E serisi, uygun fiyatlı akıllı telefon segmentindeki yerini daha da sağlamlaştıracak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir